אודות מדבקות איכות

מדבקות איכות היא מן החברות הידועות והאמינות ב – הדפסת מדבקות ממגוון חומרים.
כיוון שהחברה עצמאית לחלוטין ואינה תלויה בגורמי צד שלישי, ייחודה הוא בפעילות בלתי פוסקת, 24 שעות ביממה. כל אלה מאפשרים זמן תגובה מהיר, ביצוע איכותי ומחירים זולים במיוחד, לפחות ב – 15% פחות לעומת המתחרים.
מאז הקמתה של חברת מדבקות איכות התפתחה החברה וצמחה לכדי מפעל חדיש ומשוכלל, אך לא איבדה את אופייה המשפחתי, כל לקוח, קטן כגדול, נהנה מיחס אישי ומביצוע ללא פשרות.
החברה מציעה קשת מוצרים ללקוחות במגוון תחומים, ממטולה ועד אילת ובואכה ירושלים, כולל שירות ישיר עד פתח הדלת.
בין לקוחותינו הגדולים בחברת מדבקות איכות – מפעלי מזון ושתייה, יצרני טקסטיל, מפעלי דטרגנטים, בתי אריזה, חברות תקשורת ואלקטרוניקה, מפעלי פלסטיק וקוסמטיקה, בתי חולים, גורמים בענף הרפואה ועוד…
ניסיוננו עשיר ורב שנים בכל תהליכי הייצור והטכנולוגיה הקיימת בשוק, זאת בנוסף לקשרי עבודה עם ספקים מובילים וחומר גלם משובח, מאפשרים לנו להעניק לך את השירות המדויק שאתה צריך.
במהלך השנים ביצענו מגוון רחב של ייצור מדבקות מכל הסוגים, תוך מתן פתרונות יצירתיים ובשילוב גרפיקה ממוחשבת, כך שהשירות שלנו מלווה אותך החל מהרעיון, דרך תהליכי הביצוע עד לאספקה.

חזון

החזון שלנו הינו להוביל ולהעניק ללקוחותינו בתחום המדבקות שירות מלא, תוך דגש על טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב וחדשנות ללקוח, כך שיהא שבע רצון מהמוצר, מהמחיר והשירות, וכדי שייהנה מהמוצר המוגמר, תוך הקפדה על שימוש בחומרים הטובים ביותר.

המוצרים שלנו

חברת מדבקות איכות מייצרת מדבקות מחומרים שונים, על מנת לענות על כל הצרכים, הבעיות, והיעדים של כל לקוח. ובוחרים להשתמש בחומרים הטובים ביותר, אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם על מנת לייצר מוצר מוגמר ומושלם.
אנו מתמחים בכל סוגי הדפסת מדבקות השונים, בכל הצורות, ומכל החומרים.
מדבקות איכות מציעה ללקוחותיה מבחר מדבקות באיכות מצוינת, בגדלים שונים, בצורות שונות ומעוצבות, מדבקות צבעוניות ומחומרים מובחרים, איכותיים ומתקדמים בהתאם לצורך ולמטרה, כי אצלנו המומחיות היא הדפסה על מדבקות.
בין מגוון החומרים תמצאו מדבקות נייר, מדבקות פוליאסטר, מדבקות פלסטיק, מדבקות לייזר, מדבקות ויניל, מדבקות סיליקון ועוד חומרים נוספים ויעילים ,אנו עוסקים גם ב – הדפסת מדבקות משי המיועד בעיקר למטרה מסחרית ולמעשה מהווה שיטה המאפשרת הדפסה על חומרים מגוונים שאינם נייר, כמו פלסטיק, מתכת וכדומה.
כמו כן אנו מייצרים מדבקות למינציה, המעניק למדבקה מראה איכותי ויוקרתי.
בין מגוון מוצרינו תמצאו מדבקות לרכב, מדבקות בגלילים, מדבקות לבנות, מדבקות למדפסת, מדבקות משי, מדבקות למוצרים, ומדבקות למשטחי הדבקה שונים.
כמו כן אנו מתמחים ב – הדפסת מדבקות נוספות כגון: מדבקות בטיחות, מדבקות אחריות, מדבקות צבעוניות, מדבקות זוהרות ועוד.
כפי שניתן לראות, המגוון המוצע בחברת מדבקות איכות, הינו רחב בשל שלל המדבקות, החומרים והאפשרויות בכלל.
דבר אחד נשמר אחיד לאורך כל הדרך, והוא האיכות. אז בואו והצטרפו למגוון הרחב של לקוחותינו שכבר יודעים, אצלנו לא מתפשרים על איכות המוצר, המחיר, והשירות.
תגיות נוספות: מדבקות איכות, דפוס מדבקות, ייצור מדבקות, הדפסת מדבקות

ליצירת קשר

כתובת

דוד סחרוב 17,
ראשון לציון

אימייל

sofi@qlabels.co.il

לייעוץ חינם מלאו פרטים