מהן מדבקות אובליות?

מדבקות אובליות הם סוג מיוחד של מדבקות. מדבקות אובליות בדרך כלל מודבקות על הצד הימיני של הרכב. המדבקות יכולות לשמש כמדבקות של תעודת תושב בעיר בה אנחנו גרים, וכך הן יחסכו לנו כסף על החנייה. מדבקות אובליות יכולות להיות גם מדבקות של תו נכים. המדבקות נקראות אובליות כי הן נעשות בתהליך מיוחד. היתרון של המדבקות הוא שהן מאוד עמידות בפני חום וקור והן לא נופלות אחרי שמדביקים אותן.

מדבוקות אובליות מאוד פופולריות בעולם. באירופה ובארצות הברית יש מדבקות אובליות שמשמשות כתו זיהוי – משתמשים בהם כדי לציין את מקום המגורים, מציינות את עובדת קיומו של תו נכות וכדומה. המדבקות המיוצרות הן באיכות גבוהה מאוד.

למי הן מתאימות?

מדבקות אובליות מתאימות במיוחד לבעלי רכבים. המדבקות מגיעות בגליל. אם אנחנו בעלי חברה ויש לנו לכל עובד רכב אז אנחנו יכולים להדביק על כל רכב עם הסמל של החברה שלו. היתרון של המדבקות הוא שהן מדבקות חזקות מאוד. הן עמידות בפני מזג אוויר ואלא אם מנסים להוריד אותן בכוונה רוב הסיכויים שהן לא ירדו מאיפה שהדבקנו אותן.

המדבקות מגיעות בשלל עיצובים. אנחנו יכולים לבחור בעצמנו את העיצוב של המדבקות. חשוב שנדע מראש לאיזה מטרה אנחנו רוצים את המדבקות ואז נדע באיזה סגנון אנחנו רוצים שהן יהיו. ניתן לעצב את המדבקות ביחד עם היצרן. ניתן להיעזר בשירותיו של מעצב גרפי ולבקש ממנו שיעזור לנו לעצב את המדבקה- אם המדבקה היא, למשל, סמל מסחרי.

כמה מדבקות אובליות עולות

מדבקות אובליות נמכרות במחירים סבירים. המדבקות הן מאוד איכותיות והן עולות בהתאם. המדבקות מיוצרות בטכניקה מיוחדת. המחיר של המדבקות הוא לא יקר- אולם תמורת האיכות שלהם צריך להשקיע. בדרך כלל המחיר של המדבקות נקבע לפי הגודל שלהן, הסמל או הציור שמופיע עליהן ולפי הצבעים שיש בהן.

האם מומלץ לקנות מדבקות אובליות

מומלץ מאוד לקנות מדבקות אובליות כי הן מדבקות איכותיות ויפות מאוד מבחינה אסתטית.

אולי תאהב גם:

מדבקות צבעוניות שונות

מדבקות צבעוניות

הפרטים הקטנים עושים את כל ההבדל. כן, ניתן לצאת בהכרזות והילולות, ולעשות הרבה הייפ. ועם זאת, פעמים רבות, לקוחות ואנשים מסביב מסתכלים דווקא על הפרטים

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

צרו עימנו קשר