מדבקות אחריות מדבקות ביטחוניות

מדבקות איכות מציעה בפניכם מדבקות בעלות אופי מיוחד, מדבקות אחריות / מדבקות ביטחוניות הינן מדבקות בעלות תכונה ייחודית אשר מכנה לה שם נוסף – "מדבקה מתפוררת". מדבקות אחריות אשר מתאימות בעיקר לאחריות על מוצרי ורכיבי אלקטרוניקה שונים. מדבקות אחריות, מדבקות פג תוקף אחריות, המותאמת לצורכי בטיחות שונים, מיובאת בעיקר על רקע לבן, וניתן להדפיס עליה בכל צבע רצוי. לא ניתנת להסרה בשלמותה, אלא מתפוררת לחלקיקים קטנים מטעמי בטיחות, ולכן לא ניתן להעבירה ממוצר למוצר, ואף לא ניתנת לשימוש חוזר. ניתן לקבלה בגלילים, לפי ובהתאם לדרישת הלקוח.

מדבקות מתפוררות / מדבקות בטיחות

מדבקות בטיחות – רבות ממדבקות הנכסים והאבטחה שלנו חסינות בפני לחות, טמפרטורה וחומרים ממיסים ולכן מתאימות לדרישות תיוג ברקוד לטווח ארוך. על מנת לספק עמידות נוספת, אנו אפילו יכולים להוסיף למינציה שקופה או צבעונית.

על מנת להציע שילובים ייחודיים אלו, מרבית ה – מדבקות בטיחות שלנו מגיעות מודפסות מראש לבחירתך עם טקסטים, גרפיקה, ברקודים, מספור סדרתי או הדפסה מקובץ הנתונים האישי שלך. קיימים מאות גדלים ופורמטים של מדבקות בטיחות ותמיד ניתן להזמין מדבקות בטיחות לפי הגדרות מותאמות אישית. אנו אפילו יכולים ליישם מאפייני בטיחות לאזורים ספציפיים בתוך תווית גדולה יותר. על מנת להציע שילובים ייחודיים אלו, מרבית ה – מדבקות בטיחות שלנו מגיעות מודפסות מראש לבחירתך עם טקסטים, גרפיקה, ברקודים, מספור סדרתי או הדפסה מקובץ הנתונים האישי שלך. קיימים מאות גדלים ופורמטים של מדבקות בטיחות ותמיד ניתן להזמין מדבקות לפי הגדרות מותאמות אישית. אנו אפילו יכולים ליישם מאפייני בטיחות לאזורים ספציפיים בתוך מדבקה גדולה יותר…

במידה ואתה מעדיף להדפיס מדבקות בטיחות ו – מדבקות אחריות שלך בעצמך, אנו מספקים מדבקות ריקות ועמידות להעברה תרמית או הדפסת לייזר. צור קשר עם מומחי המדבקות שלנו על מנת לדון בצרכים הספציפיים שלך.

מדבקות בטיחות הלבנות וברות ההשמדה שלנו הן בעלות צפיפות קרובה לזו של סרט טפלון בו משתמשים לאטימת חיבורי צינורות, רק שלהן יש צד מאוד מאוד מאוד דביק, אותו ניתן להדביק כמעט לכל משטח. הקשיחות הנמוכה של מדבקות בטיחות זו מאפשרת להשתמש בה על משטחים עם חריצים, מחוספסים או בעלי טקסטורה אחרת, כך שאפילו עם קצה של מברג זה כמעט בלתי אפשרי להרים חלק קטן ממדבקת הבטיחות מבלי לקרוע אותה. ברור כי מדבקה זו לא תעמוד בפני שחיקה בתנאי סביבה חיצוניים. כיוון ש – מדבקות אחריות עדות לחבלה הן אינם מוליכים, ניתן לשים אותן ישירות בתוך שבבי מחשב או רכיבים אלקטרוניים אחרים. מדבקות בטיחות ו – מדבקות אחריות מעולות לזיהוי רכיבי מחשב בתוקף האחריות ואתה יכול לכתוב על פני השטח בעזרת עט כדורי (בזהירות ולפני שמקלפים את הנייר האחורי). נעשה בה שימוש נרחב כ – מדבקות אחריות או כהוכחה של חותם כיול. היכולת להדבק למכסים עם חריצים הופכת אותה לשימושית על בקבוקים קטנים ואפילו על מחברי חיווט.

מדבקות בטיחות בגוון מראה מהוקצע הוא פוליאסטר (מיילר) עם גב דביק אקרילי קבוע, והשימוש בו הוא כזה שאם המדבקה מורמת היא מותירה דוגמת לוח דמקה במקום בו היא הייתה ועל פני השטח של מדבקת העדות לחבלה, אפילו אם מחזירים אותה בדיוק למקום בו הייתה. הגב הדביק צריך להישאר בטמפרטורת החדר ל-36 שעות לפני שהוא מתקבע לחלוטין וייתכן והוא אינו מתאים עבור פלסטיקים באיכות נמוכה. אולם, על מתכת חשופה, מתכת צבועה או משטחים נקיים וחלקים ה – מדבקות בטיחות האלו יעמדו בפני טיפול נוקשה ויחזיקו מעמד שנים! בשל הגב העשוי נייר אלומיניום מטאלי, מדבקות בטיחות אלו חייבות להיחשב כמוליכות חשמל וכי ננקטו אמצעי הבטיחות המתאימים. על פני השטח עשוי הפלסטיק של מדבקות אלו ו- ניתן לכתוב רק בעזרת עטים מיוחדים לסימון על גבי פני השטח של דיסקים.

מדבקות אחריות עם מאפייני הולוגרמה

אחריות היא אלמנט חשוב המקושר עם רכישה ומכירה של מוצרים. בין אם אנו קונים או מוכרים, אחריות היא אלמנט מחויב המציאות. כאשר אנו רוכשים מוצר אנו תמיד נשאל אודות מדבקות אחריות, כיוון שהיא מפרטת אודות תקופת האחריות. יצרני המדבקות מייצרים כיום מדבקות אחריות עם מאפייני הולוגרפיה. הולוגרמה מטביעה את האמינות של מדבקת האחריות. הלקוחות תמיד חשדניים ביחס למדבקת האחריות; היו מקים בהם מוכרים ניסו להוליך שולל את הקונה עם מדבקות אחריות משוכפלות. מותג האב יכול לאבד הרבה במצבים כאלו, ולכן על מנת לשמור על עצמם ממבוכה כזו, הם צריכים להשתמש רק במדבקות אחריות הולוגרפיות. דווח גם על מקרים בהם אנשים בעלי כוונות זדון ניסו להוליך שולל את המוכר או את מותג האב עם מדבקות אחריות משוכפלות. גם במקרים כאלו מדבקות אחריות עם הולוגרמות יכולות למלא תפקיד חשוב.

אנו בחברת מדבקות איכות מייצרים מגוון סוגים של מדבקות אחריות במונחים של גדלים וצורות שונים. מדבקות אחריות מגיעות גם עם מאפייני אימות ואבטחה מיוחדים מובנים. מגוון סוגים של חומרים חסיני חבלה כגון סרטים שבירים וסרטי VOID משמשים למדבקות אחריות.

אלמנט חשוב נוסף הראוי לציון כאן היא כי מדבקות האחריות הן אובייקטים עצמאיים והם צריכות להישמר למשך זמן ארוך, ולכן הן חייבות להיות איכותיות מאוד. זהו מצב בעייתי, כיוון שהן קלות ועשויות מנייר, ועם זאת עליהן להיות עמידות לסוגים שונים של תנאים קשים, כגון טיפול גס, אבק ועוד. אנו מוודאים כי מדבקות האחריות המיוצרות כיום הן לא רק אמצעי ללחימה בפעילויות זיוף ומרמה, אלא כי הן גם אובייקטים עמידים שישרתו למשך כל החיים.

היתרונות של מדבקות בטיחות של עדות לחבלה ומדבקות ברות-השמדה

מדבקות בטיחות לנכסים תורמות להפחתת עלויות בטווח הרחוק עבור ארגונים גדולים המפקחים ועוקבים אחרי הנכסים שבבעלותם. להלן מספר יתרונות חשובים של מעקב אחר נכסים של התאגיד או המוסד בעזרת מדבקות בטיחות וחותמים של עדות לחבלה:

  • תגים של עדות לחבלה מספקים עדות ויזואלית לניסיונות להסרת המדבקה.
  • פיקוח על נכסים ניידים בעזרת מדבקות ברקוד- מדבקות בטיחות מקודדות לפי צבעים.
  • פישוט ספירת מלאי שנתית בעזרת סריקת ברקודים על מדבקות בטיחות.
  • מעקב אחר מחשבים ניידים, PDA (מחשבי כף יד) בעלי ערך רב, וציוד נייד יקר אחר.
  • מניעת כפילויות של נכסים ניידים פנים-מחלקתיים.
  • הגברת אבטחת הנכסים עם פיקוח ומעקב ויזואלי שגרתי.
  • הפחתת גנבות בעזרת זיהוי ויזואלי של הנכסים בעזרת מדבקות בטיחות.
  • קביעת לוח זמנים לתחזוקה, שירות והחלפה של נכסים בבעלות הארגון.

ברקודים המודפסים על תגיות הנכסים מפשטים את הסריקה של הרכוש המעסיקה קוראי ברקוד ומפחיתה טעויות אנוש יקרות של תעתיק שגוי היכולות להוביל לטעויות בזיהוי הרכוש.

מדבקות בטיחות מקודדות לפי צבע יכולות לפשט זיהוי ויזואלי. בארגונים גדולים, קידוד לפי צבע יכול לשמש יחד עם ברקודים להעיד על בעלות מחלקתית או תאריך רכישה של הנכסים במעקב.

מדבקות בטיחות נדרשות על ידי תוכניות ציות של חברות ביטוח או חברות ממשלתיות, עבור סיווג בחוזים של משרד הביטחון, כמו גם עבור ספקים המספקים לארגונים צבאיים והקבלנים שלהם.

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר