מדבקות בטיחות

מדבקות בטיחות הן מדבקות שיש ביכולתן לוודא כי לא נעשה כל שימוש במוצר. מדוע? אלו מדבקות שכאשר הן מודבקות, לא ניצן להסירן בשלמותן או ללא השארת סימנים ו"ראיות מרשיעות". לכן, הן משמשות באריזה של מוצרים, או איטום,. היצרן או בעל החנות יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל זמן שהמדבקה שלמה, לא נעשה כל ניסיון להשתמש במוצר. מדבקות בטיחות מכונות גם "מדבקות מתפוררות", בדיו מהסיבה שלא ניצן להסיר אותם בשלמותן, ושעה שמנסים להסירן בכ"ז, הן מתקלפות ומתפוררות לחלקים קטנים.

מה בנוגע לרמת העמידות שלהן?

אלו מדבקות בעלות עמידות גבוהה במיוחד לחום ולחומרים ממסיים / אלכוהוליים, למשל טינר, טרפנטין ועוד. בעלי עסקים משתמשים רבות בסוג זה של מדבקות לצורך תיוג ברקוד לטווחים ארוכים.ניתן למקסם את רמת העמידות של המדבקות הללו (שכך או כך היא גבוהה מאוד) באמצעות למינציה שקופה או צבעונית (על פי דרישת הלקוח). דפוס מדבקות אלו יכול לשלב כיתוב של סלוגן או עיצובים גרפיים, מספור, ברקוד או הדפסה מקובץ נתונים של בעל החברה. מדבקות אלו ניתנות לייצור בגדלים שונים ובפורמטים שונים והן לרוב מיוצרות על פי הזמנות אישיות ובכפוף לדרישות העסק.

האם ניתן להדפיס מדבקות אלו באופן עצמאי?

ניתן להזמין מדבקות ריקות בעלות עמידות גבוהה להעברה תרמית או הדפסה בלייזר.

על אילו משטחים ניתן להדביק מדבקות בטיחות?

מדבקות אלו ניתנות להדבקה על כל משטח הודות לרמת הקשיחות הנמוכה שלהם ושילובה עם הדבקים החזקים שמצידן האחורי. במילים אחרות, מדבקות אלו ניתנות הדבקה על משטחים חלקים, מחורצים או מחוספסים. הן נצמדות לכל משטח באופן מרבי ולא ניתנות להסרה בשלמותן, ללא קשר לסוג המשטח עליו הודבקו. חשוב לציין כי מדבקות אלה נשחקות מהר ולכן הן מיועדות להדבקה פנימית על שבבי מחשב, רכיבים אלקטרוניים או חלקי חילוף. השחיקה שלכן משרתת נאמנה את היותן מדבקות אחריות. מדוע? מכיוון שכאשר הן מודבקות בצד הפנימי של המוצר הן לא נפגמות, וכאמור, גם לא ניתנות לקילוף ו / או להעברה ממוצר למוצר.

מדבקות בטיחות בגוון מראה- מה זה?

ייצור מדבקות בטיחות אלו מבטיח שלא רק שהן אינן ניתנות לקילוף בשלמותן, אלא שכאשר מקלפים אותן הם משאירות עקבות, כמו למשל דוגמא של לוח משובץ. שעה שמנסים להשיבן למקומן- מגלים כי הדבר לא אפשרי. המדבקה לעולם לא תודבק כראוי מבלי שיבחינו כי קולפה לפני כן. כאשר משתמשים במדבקות אלו יש להמתין 36 שעות עד לקיבוען הסופי. לרוב ייצור מדבקות אלה מיועד להדבקה על משטי פלסטיק או מתכת.

מדבקות בטיחות

אולי תאהב גם:

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

מדבקות בהזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית במדבקות איכות. מדבקות ויניל הם מדבקות העשויות מחומר שנקרא P.V.C. חומר זה מעניק

צרו עימנו קשר