מדבקות ברקוד ונומרטור

מדבקות איכות מייצרת מדבקות ברקוד לסימון ולזיהוי מוצרים. המדבקות מיוצרות בשיטות שונות ומחומרים שונים. ניתן להזמין מדבקות ברקוד בשלל צבעים לפי בחירתכם בגדלים ובצורות שונות.מדבקות ברקוד ונומרטור (הכוללות נומרציה ומספור רץ) מיוצרות למגוון שימושים: במפעלים, בתעשייה, בחנויות וכדומה. ניתנות לביצוע בגלילים או בגיליונות על פי אופן ומטרת שימוש. מדבקות ניתנות להזמנה עם ברקוד קבוע או משתנה (נומרטור). מדבקות ברקוד מיוצרות ומודפסות על חומרים שונים כגון: ע"ג נייר רגיל, PVC, מדבקות פלסטיק, מדבקות סיליקון, תוויות קרטון, ועוד… על מנת להיענות על הצרכים הרבים ולשימושים השונים של לקוחותינו, אנו מבצעים מדבקות ברקוד על מגוון חומרים לפי צרכי הלקוח, מכל חומר, ובכל צורה וגודל שתבקשו. מתאימות בעיקר לשימוש על מוצרי מדף, מפעלים, ספירות מלאי, זיהוי מחיר המוצר, ובסקנר החנויות.

אפליקציות ויישומים של מדבקות ברקוד

  • מדבקות ברקוד מיועדות לשימוש בסביבות קשות ותעשייתיות, עמידות בפני מזג אוויר, עשויות פוליאסטר. ו-ויניל עבור שימוש בסביבת חוץ, יישום תעשייתי וקיצוני עבור ברקודים.
  • מדבקות ברקוד ונומרטור לפתרונות מעקב עבור רכוש, נכסים וביטחון, נכסים תאגידיים וסימון רכוש.
  • מדבקות ברקוד מיוצרות באופן אלקטרוני, הלחמה בטמפרטורה גבוהה, UL, דירוג לוחות, מדבקות לכבלים.
  • הפצה ופתרונות מעקב קמעונאי, מדבקות ברקוד שימושיים למחסן סחורות, הפצה וקמעונאות עבור ברקודים.
  • מדבקות ברקוד ונומרטור עבור פתרונות מעקב לספרים, כתבי עת ומסמכים.
  • מדבקות ברקוד ונומרטור עבור ספריות ציבוריות ואקדמאיות. משפט, בנקאות וביטוח.
  • תיוג ופתרונות מעקב עבור הממשל והצבא, מעקב אחר מסמכים, תגיות זיהוי, ויישומים אחרים.
  • פתרונות מעקב מעבדתיים עבור שקופיות, בקבוקים וצלוחיות בשימושים הקשורים לרוקחות, גנטיקה ושימושים מעבדתיים אחרים.

הדפסת מדבקות ברקוד

הדפסת מדבקות ברקוד היא המצאה חדשנית למוצרים, לפני מספר שנים והם נבחנו בקפידה בהתחלה. כיום ברקודים הפכו נפוצים וגם למאפיין ייחודי של כל מוצר. מדבקות ברקוד הם רצף של קווים אנכיים עבים ומקבילים עם מספרים הכתובים מתחת להם. אולם, כל סט של קווים או כל ברקוד מייצג קוד זיהוי ייחודי האופייני לכל קבוצת מוצרים. על ה- מדבקות ברקוד מאוחסן מידע רב אודות מוצר מסוים, כגון מחיר, תאריך רכישה ומידע רב דומה בנוסף. כאשר ברקוד של מוצר נסרק מידע זה מופיע על צג המחשב וניתן להשתמש בו למטרות שונות.

את מרבית ה- מדבקות ברקוד הרגילים ניתן למצוא על מוצרים מתכלים או מצרכי מכולת, אבל הם גם חשובים מאוד בתעשיית ההוצאה לאור, שם הם משמשים למטרות קידוד. מדבקות ברקוד משמשים גם בחברות ייצור לזיהוי אצוות. ברקוד יכול לספק זיהוי ייחודי עבור כל מוצר.

זוהי הסיבה מדוע מדבקות ברקוד הן מאוד פופולאריים ותגיות ברקוד הן חלק מהפריטים היותר רווחיים.

ההתפתחויות הטכנולוגיות המתקדמות עוזרות בהדפסת מדבקות ברקוד. החברה שלנו מתמחה בהדפסת מדבקות ברקוד. אתה יכול לקבל את כל המידע שאתה צריך באתר האינטרנט שלנו. קריאה באתר האינטרנט שלנו אודות השירותים שלנו יכולה לעזור לך להבין את תהליך הדפסת ה- מדבקות ברקוד.

ישנם סוגים רבים של מוצרים זמינים במחירים שונים וברמות שונות של איכות. מומלץ להדפיס ברקודים מקוריים, אך אם אינך זקוק לאיכות גבוהה במיוחד אתה יכול לבחור בקלות בסוג המוצע בזול. אנו בחברת מדבקות איכות מציעים לך את כל המידע אותו אתה זקוק לדעת וגם מלמדים אותך כיצד לבחור מוצרים איכותיים במחירים הטובים ביותר.

התשומות חשובות גם הן בהפחתת עלויות האחזקה. אנו מספקים ללקוחות מוצרים טובים, עבור עסקים קטנים כגדולים, עם אותה מסירות וכנות. החלפת מוצרים נלווים לברקודים באיכות גבוהה במוצרים מאיכות גרועה אינה טובה עבור כל עסק שהוא, ולכן עליך לשמור על רמה אחידה במוצרים שלך.

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר