מה זה מדבקות זוהרות?

מדבקות זוהרות הן מדבקות שזוהרות בחושך. יש למשל מדבקות זוהרות בצורת כוכבים. יש מדבקות זוהרות גם בצורת חייזרים. מדבקות זוהרות באות בכל צורה וצבע שנרצה. המדבקות הן מאוד אטרקטיביות לילדים ולבני נוער. מדבקות זוהרות הן מאוד טרנדיות בחדרי ילדים ונוער.

המדבקות יכולות לשדרג את המראה של החדר של הילדים שלנו ולהפוך אותו לחדר החלומות שלהם. מדבקות זוהרות טובו גם לעסקים שרוצים שיראו את השלט שלהם בלילה. מדבקות זוהרות טובות גם למסיבות דיסקו. למעשה מדבקות זוהרות טובות לכל מקום חשוך שצריך שיאירו אותו.

למי מדבקות זוהרות מתאימות

מדבקות זוהרות מתאימות בעיקר לילדים ולבני נוער. עם הילדים שלנו מפחדים מהחושך בלילה אנחנו יכולים שלים להם מדבקות זוהרות בחדר ואז שנכבה להם את האור כשהם הולכים לישון אז יהיה להם אור מהמדבקות.

מדבקות זוהרות מתאימות מאוד גם לעיצוב של אולמות בהם מתקיימות מסיבות. בדרך כלל במסיבת ריקודים האור יהיה עמום. מדבקות זוהרות ייתנו אווירה מגניבה ונעימה יותר לאנשים במסיבה כי הן יאירו. מדבקות זוהרות מתאימות גם לתחפושות בפורים. כאשר משתמשים במדבקות זוהרות בהכנת התחפושת לפורים אנחנו גורמים לכך שיראו את התחפושת שלנו בחושך.

רעיונות עיצוב למדבקות זוהרות

יש המון אפשרויות עיצוב למדבקות זוהרות. רעיון מאוד פופולרי בקרב ילדים הוא לקחת מדבקות זוהרות בצורת כוכבים ולשים על התקרה של החדר שלהם. כאשר התקרה זוהרת מכוכבים מודבקים זה כמו להסתכל על השמים בלילה. רעיון עיצובי נוסף לשימוש במדבקות זוהרות הוא לשים מדבקות זוהרות על האופניים שלנו. אם אנחנו נוסעים בחושך עם האופניים שלנו אז המדבקות יאירו לנו את האופניים. רעיון נוסף לעיצוב עם מדבקות זוהרות הוא להדביק על הקירות בבית מדבקות זוהרות כך שהקירות יהיו מאורים בחושך. היתרונות של מדבקות זוהרות למדבקות זוהרות יתרונות רבים. היתרון הגדול ביותר שלהן הוא שהן מאוד איכותיות. מדבקות זוהרות הן מוצר מיוחד מאוד שנעים לעשות בו שימוש. יתרון נוסף של המדבקות הוא שהן מאוד זולות יחסית והן נוחות מאוד לשימוש- צריך רק להדביק אותן איפה שרוצים.

אולי תאהב גם:

מדבקות צבעוניות שונות

מדבקות צבעוניות

הפרטים הקטנים עושים את כל ההבדל. כן, ניתן לצאת בהכרזות והילולות, ולעשות הרבה הייפ. ועם זאת, פעמים רבות, לקוחות ואנשים מסביב מסתכלים דווקא על הפרטים

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

צרו עימנו קשר