מדבקות פוליאסטר

מדבקות איכות מציעה לכם מדבקות פוליאסטר, אשר הינן מדבקות בעלות תכונות מיוחדות. מדבקות פוליאסטר עמידות בחום גבוה ומתאימות להדבקה על גופי חימום שונים, כגון: תנורים, גלאים, שנאים, טלויזיה, גופי תאורה, ועוד.. מדבקות פוליאסטר לא משנה את צורתה וצבעה, ומתאימה עצמה לתנאים הנדרשים, ועומדת בתקני ULL. מתאימה לתנאי פנים וחוץ וניתן להדפיס עליה במבחר צבעים לפי דרישה. ניתן להשיג בצבעים כסף מט או לבן.

פוליאסטר הכרחי לשימוש בתנאים קיצוניים הדורשים כוח סיבולת כגון סביבות חסינות למים.

תנאים הקשורים לתנאי מזג אוויר קיצוניים, דרישות לביצועים מעולים, עמידות מורחבת, סביבות של טמפרטורות מאוד גבוהות או מאוד נמוכות, ויישומים הדורשים יציבות ממדית והגנתית, כגון מדבקות לסוללות, מדבקות למנוע או כיסויי מסך לטלפונים סלולאריים.

הגנה בפני כימיקלים, מרכיבים חזקים של מוצרי קוסמטיקה, או קרניים אולטרא סגוליות דורשים לעיתים קרובות מדבקות פוליאסטר.

בצמידות לדבק בעל רגישות לחץ מתאימה, מדבקות פוליאסטר הן בעלות אורך חיים ביצועי של שנתיים ויותר בסביבות קשות.

על מנת להוסיף לעמידות וכן להגנה על הגרפיקה המודפסת, לעיתים קרובות מוסיפים ציפוי של סרט שקוף או ציפוי UV – בהתאם למפרט – על מנת לייצר מדבקות עם למינציה. סרט עם ציפוי למינציה יכול להיות מיוצר מ- BoPP או מ-PET, בהתאם לעלות ולשימוש.

מוצרי פלסטיק הם פלא מודרני בתהליכים תעשייתיים רבים, וכאשר מדובר ב- מדבקות פוליאסטר הוא אחד החומרים הוורסטיליים (רב-תכליתיים) ולא יקרים הקיימים.

לא רק שקל לטפל ולחתוך מדבקות פוליאסטר, כחומר פלסטי הוא יכול להתמודד עם מזג אוויר טוב יותר ממרבית הניירות (עם ציפוי או ללא ציפוי), ו- מדבקות פוליאסטר הן לרוב יותר חסינות טמפרטורה: הן יתעוותו וימתחו לפני שהן יתקלפו ממה שהם הודבקו אליו, כך שגם לא ניתן להחליפן בקלות. מדבקות פוליאסטר מעולות עבור מדבקות מחיר וחותמי חסיני-חבלה, כמו אלו שניתן לראות על מונים אלקטרוניים או סוגרי מיכלים.

מדבקות פוליאסטר זמינות במגוון פורמטים, גם בגלילים וגם בגיליונות, אבל גיליונות מדבקות פוליאסטר הם הנפוצים ביותר.

הן גמישות מספיק לשימוש במדפסות הזרקת דיו ולייזר, והן קולטות את ההדפסה ומחזיקות אותה בלי כל בעיה. בעוד מרבית האנשים מעדיפים גיליונות פוליאסטר לבנים דביקים, גם מדבקות בצבעים בהירים בחיתוך לייזר פופולאריות.

בחר פוליאסטר עבור המדבקות שלך אם אתה זקוק לפורמט שיכול לשרוד בתנאים קיצוניים של לחות – במיוחד אם אתה זקוק למדבקות לפריטים בשימוש מחוץ לבית. כיוון שהן חסינות למים ולחומרים ממיסים אחרים, הן מתאימות מאוד גם למדבקות מלאי ולמדבקות חלון של ציי רכבים, במיוחד אם אתה זקוק למדבקה שלא ניתן להסירה מבלי להרוס אותה.

לדוגמא, לעיתים קרובות מדבקות רישוי רכב עשויות מפוליאסטר חתוך.

כיוון שמדבקות פוליאסטר נוטות להיות עמידות לרמות נמוכות של חום, הן גם מעולות עבור תיוג של רכיבים אלקטרוניים כגון לוחות מעגלים חשמליים ושבבי זיכרון.

אנו גם מתמחים בהצעת מדבקות פוליאסטר ללקוחותינו, אשר מוכרות היטב בשל המאפיינים התרמיים המעולים שלהן כמו גם שאר המאפיינים הפיזיים שלהן.

יתירה מכך, מדבקות אלו הן גם ורסטיליות (רב תכליתיות) וגמישות מאוד לשימוש, ולכן הן מתאימות לשימוש בכל מני סוגים של מטרות תעשייתיות. זאת ועוד, ניתן להשתמש במדבקות אלו גם על מכונות מכל הגדלים והן כוללות דבק חזק המסייע בכוח הדבקה חזק על סוגים שונים של משטחים. דבר נוסף, ניתן לייצר מדבקות פוליאסטר אלו גם חסינות למים, בהתאם לדרישות הלקוחות שלנו.

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר