מדבקות פרוצס

מורכבות מ -8 תחנות צבע, המובילות לתוצאה ולרמה ביצועית מעולה, ומציעה מגוון רחב ביותר ובשלל צבעים. מדבקות איכות מפיקה ומייצרת מדבקות פרוצס / מדבקות צבעוניות, כאשר ההפקה נעשית מהשלב הראשוני הבסיסי ועד לתוצאה הסופית הרצויה, ע"מ להיענות לכל צרכי הלקוח. הפקת מדבקות פרוצס הינה הדפסת תמונה המורכבת מארבעה צבעי יסוד: שחור, אדום, צהוב, כחול, אשר מהם מפיקים כל תמונה רצויה. ניתן לבצע על כל חומרי הגלם השונים, כגון: נייר כרומו, PVC, פוליפרופילן, PP, ועוד.. ניתן להשיג בגימור מט/מבריק לפי דרישה, וברמה איכותית גבוה ביותר. הנ"ל מתאים לפרסום החברה ו/או המוצר, וניתן להדפיס עליהן קידוד לסימון המוצר והאריזה. מדבקות פרוצס, מדבקות צבעוניות, מיוצרות בכל גודל, צורה, וכמות, לפי ובהתאם לדרישת הלקוח.

אתה נכנס לחנות ועומד מול מדף מלא מוצרים. כל המוצרים יפים ומעוצבים וכולם טובים. חברות ועסקים מנסים לגרום לנו לבחור דווקא במוצר שלהם במעמד הזה על ידי פרסומות ועיצוב מוצר חדשני ולכן חשוב לבחור במדבקות פרוצס שמושכות את העין.

כאשר אנחנו מעצבים מדבקה או תגית למוצר חשוב לבחור במדבקות איכות. מדבקות פרוצס שמופיעות על חזית המוצר הם הפנים שהלקוח רואה והם מה שיכול למשוך את העין של הלקוח ולגרום לו בסופו של דבר לבחור דווקא במוצר שלכם. מדבקות פרוצס הם הכלי האחרון שלכם לשיווק המוצר שלכם ברגע האמת. לקוח שמבין עניין בעל עין טובה יוכל להבחין בצורה מובהקת בין מוצר שנכרת השקעה רבה במדבקות הפרוצס שלו לבין מוצר שמדבקות הפרוצס שלו הן אינן מדבקות איכותיות. ההשקעה במדבקות הפרוצס היא תנאי מחייב להצלחה.

רק תבחר

חברות הדפוס השונות מציעות לנו מבחר גדול של מדבקות איכות ותגיות. כאשר אנחנו עומדים בפני נציג של חברת הדפוס הוא יציע לנו מדבקות שמודפסות בטכנולוגיות הדפסה שונות- אופסט, דיגיטלי, פלקסו, שכבות הגנה ולכה סלקטיבית. המבחר הגדול שעומד בפנינו במעמד זה יכול להיות מבלבל. בכל מקרה כאשר אנחנו עומדים בפני הדפסה של מדבקות פרוצס יש להתייעץ עם נציג של חברת הדפוס לגבי סוג ההדפסה האידיאלי עבורם.

צבע זה כל ההבדל

מדבקות פרוצס ידועות בצבעוניותם. מדבקות פרוצס יכולות להיות בעלת 8 צבעים שונים או יותר וזה מה שהופך אותן למדבקות איכות שמאפשרות עיצוב ברמה גבוהה. כאשר מדפיסים מדבקות איכות ניתן לראות הבדל מובהק בכמות הצבעים במדבקה ובזרימה שלהם על הדף. מדבקות פרוצס הם מדבקות בעלות צבעים שמשתלבים בצורה מושלמת על ההדפסה והן יכולות להגיע בגדלים שונים. מהקטן ביותר עד הגדול ביותר. האיכות של הצבעים במדבקות פרוצס הם מה שעושים את ההבדל ולכן הן יכולות למשוך את העין של הלקוח שעומד בחנות ולמתג את המוצר שלך ברמה הגבוהה ביותר.

זכרו שכאשר אתם צריכים להדפיס מדבקה שמייצגת אתכם האיכות כן קובעת. המדבקה מייצגת אתכם, לכן השקיעו בה בהתאם.

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר