מדבקות צורניות

מה הן מדבקות צורניות?

כשמן כן הן. המדובר במדבקות בצורות שונות. מדבקות צורניות יכולות להיות מעוצבות בכל צורה שאנחנו רוצים, הן יכולות להיות גדולות, קטנות, מרובעות, עגולות, אובליות, מלבניות ועוד- בקיצור יש אינספור אפשרויות.

כל אחת ואחת מהן היא למעשה מדבקה צורנית. זוהי מדבקה בעלת צורה ברורה- היא עשויה להיות בצורה של כוכב או לב. כדאי להשתמש במדבקות כי הן מאוד מושכות את העין, בשל העניין הרב שיוצרת הצורות השונות המרכיבות אותן כאשר ככל שהצורה היא מקורית וייחודית כך מספר האנשים שירכשו אותה גדל.

למי הן עשויות להתאים?

הן מתאימות ממש לכולם, מאוד מסקרנות ילדים, והן עשויות להתאים אף לחברות עסקיות, לחנויות ולמי לא, בעצם. מדבקות צורניות שונות מתאימות למטרות שונות. ולכן, מדבקה שעשויה להתאים לילדים סביר להניח שלא תתאים לחנויות.

המדבקות צורניות מתאימות לכל מטרה. חשוב להתאים את המדבקה למטרה המיוחדת שלנו. היא צריכה לענות על צורך שיש לנו בשימוש בה. אם המדובר במדבקה פרסומית (מדבקות פרוצס) אז חשוב שיופיעו בה פרטים שיווקיים כמו שם העסק שלנו, במה העסק מתמחה, הכתובת של העסק ומספר טלפון ומייל ליצירת קשר.

מהם היתרונות של מדבקות צורניות?

היתרון הבולט ביותר של מדבקות צורניות הוא, כאמור, שהן מוסיפות עניין. יותר מעניין להסתכל על מדבקה בצורת כוכב מאשר על מדבקה בצורת מלבן או עיגול פשוט. מדבקות צורניות שיש להן צורה מעניינת תעניין את קהל היעד שלנו ותטה את תשומת ליבם של הלקוחות לעבר המוצר שמוצע להם.

יתרון נוסף של מדבקות צורניות הוא שהן קלות לייצור, זולות ואף איכותיות מאוד. קל מאוד לייצר מדבקות צורניות והחכמה היא לא בדרך שבה מייצרים אותן אלא בצורה שנותנים לכל אחת ואחת מהן.

איך נעצב את המדבקות הצורניות שלנו?

כלל חשוב מאוד בעיצוב הוא שככל שהצורה מיוחדת, מקורית, יצירתית יותר ושונה מחברותיה, כך היא תמשוך תשומת לב רבה יותר.

מדבקות צורניות הן מצד אחד שגרתיות אבל מצד שני הן מאוד מפתיעות, והחכמה כמו בכל דבר היא: להפתיע!

רק במדבקות איכות תוכלו למצוא שלל מדבקות מדהימות.

אולי תאהב גם:

מדבקות צבעוניות שונות

מדבקות צבעוניות

הפרטים הקטנים עושים את כל ההבדל. כן, ניתן לצאת בהכרזות והילולות, ולעשות הרבה הייפ. ועם זאת, פעמים רבות, לקוחות ואנשים מסביב מסתכלים דווקא על הפרטים

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

צרו עימנו קשר