מדבקות רב פעמיות

אנו ב "מדבקות איכות" עוסקים בתהליכי הדפסת מדבקות מסוגים שונים ולמטרות שונות. ישנן מדבקות שאינן ניתנות להסרה (לפחות לא להסרה מלאה וחלקה של המדבקה בשלמותה) וישנן מדבקות  שהן בדיוק ההפך הגמור: ניתן להסיר אותן בשלמותן מבלי לפגוע במשטח ההדבקה אליו הוצמדו, ללא קשר לחומר הגלם ממנו עשוי המשטח.

מי זקוק למדבקות רב פעמיות?

מדבקות שניתנות להסרה מיועדות לשימוש מסחרי ולשימוש ביתי בהתאם לצורך. כך למשל, מוצרי חשמל הנמסרים לתיקון במעבדה, מכשירי מחשב תקולים, בגדים שנמסרים לתיקון במתפרה, נעלים שרכשתם ועדין יש לכם אחריות עליהן, ואתם דורשים תיקון ועוד דוגמאות מסוג זה- במקרים אלו שמכם וסוג הבעיה / התיקון / הבדיקה תירשם על גבי המדבקה שמוצמדת לחפץ בו מדובר, כך שהמשך תהליך הבירור לגביו יהיה יעיל ומהיר.

הבעיה רשומה על גבי המדבקה, כמו גם שמכם בעלי אותו חפץ. תעשיות טקסטיל משתמשות במדבקות מסוג זה: מדבקות שקופות מוצמדות לבגד ומכילות מידע לגבי שם המותר והמידה. מדבקות אלה מוסרות בקלות וניתן להצמידם בחזרה ללא כל גרימת נזק לבד או למדבקה עצמה. דפוס מדבקות רב פעמיות משמש גם לקוחות פרטיים בביתם: שימון ספרים או העזרות במדבקות אלה לצורך סימון קבוע או זמני של חפצים: אלבומי תמונות, ספרים, מדפים ועוד. מדבקות המשמשות בתי עסק, משרדים ולקוחות פרטים לרישום מידע כגון תזכורות, מספרי טלפון  וכדומה, הן דוגמה מצוינת למדבקות רב פעמיות הניתנות להסרה מבלי לפגוע במשטח או במכשיר אליו הוצמדו. הן אינן משאירות שאריות דבק, אינן מתפוררות בזמן הקילוף וניתן להעבירן ממקום למקום ללא גרימת נזק למשטח עליו הודבקו או למדבקה עצמה.

מדבקות רב פעמיות

אולי תאהב גם:

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

מדבקות בהזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית במדבקות איכות. מדבקות ויניל הם מדבקות העשויות מחומר שנקרא P.V.C. חומר זה מעניק

צרו עימנו קשר