מדבקות תוצרת פאסון fasson

מערכת הדבקת מדבקות החדשנית והגמישה ביותר בעולם

מדבקות תוצרת פאסון מספקות תמורה מעולה, טכנולוגיה רגישה ללחץ מספקת עיצוב והפקת מדבקות בגלילים מהטובים והגמישים ביותר בעולם, עם הרבה פחות מגבלות ביחס לצורה ולגודל של המדבקה. למעשה, אין אף טכנולוגיה מהוללת אחרת המציעה את אותו השילוב של גראפיקות מבריקות, חיתוכים מושכי-עין וקווי מתאר כמעט לא נראים לעין. באופן גלובאלי, היקף העבודה של מדבקות בגלילים גדל פי שניים מהר יותר מהיקף העבודה של הדבקת מדבקות בגלילים עם דבק רטוב.

היתרון ביעילות ובנוחות רב-תכליתית לשימוש במדבקות פאסון

מדבקות תוצרת פאסון מגיעות כבר עם ציפוי של חומר הדבקה.

דבר זה מאפשר שימוש פשוט ללא טרחה, ללא צורך בניקוי, ללא ערבוב ושימוש נטול דאגות.

  • מספר כמעט ולא מוגבל של פתרונות מוצר בשיטת ערבב והתאם.
  • אספקה עקבית של מיכלים מתויגים.
  • התאמה למגוון רחב של משטחים וסוגי מיכלים.

הטכנולוגיה החדשנית והפונקציונאלית של מדבקות בגלילים תוצרת פאסון

שיפור מתמשך של תהליכי הייצור ותשתית של מדבקות פאסון הרגישות ללחץ מביאים לפונקציונאליות נוספת

  • תאימות ייחודית, זמינות מאפיינים של יכולת אטימה מחדש הניתנת להסרה (דבק חלש).
  • קידום מכירות על גבי המוצר, מאפייני אבטחה למדבקות בטיחות, מדבקה נשברת מדבקות ויניל, מדבקות מרובעות, מדבקות צורניות, מדבקות עגולות, מדבקות ברקוד, מדבקות זהב ומדבקות כסף.
  • המוצרים אידיאלים לטווח של סביבות – כולל שוני בטמפרטורה ולחות, או עמידות הנדרשת בפני רטיבות וכימיקלים העמידות עד מינוס 40° בקירור ולסירוגין פוליאסטר עמיד בין 150° עד 200° בחום.
  • יעילות כלכלית ומבצעית מדבקות בגלילים.
  • מדבקות בגלילים רגישות יותר ללחץ יכולות לזרז ולהגדיל את היכולת לצמיחה ולהביא עסקים נוספים לחברה שלך בזכות האיכות של המוצר.
  • הטכנולוגיה של רגישות ללחץ כאשר מדפיסים בנייר של פאסון על מדבקות בגלילים מציעה מגוון של יתרונות. בין אם אתה עובד על אפליקציה הזקוקה להסתכלות רעננה ובין אם מדובר במדבקות מזון מעוררת תיאבון, יש ברשותנו מוצר רגיש ללחץ וידידותי להדפסה, היכול לעזור למוצר שלך לבלוט. בנוסף, תוכל להרוויח מהשירות של הדפסת מדבקות בגלילים מתוצרת פאסון בגלל רמת האיכות. במדבקות איכות האיכות היא ללא פשרות בסטנדרטים הכי גבוהים בעולם.
  • יש ברשותנו היצע רחב ביותר של כל סוגי המדבקות ולכל צורך כגון: מדבקות צורניות, מדבקות על נייר כרומו, מדבקות צבעוניות, מדבקות מתפוררות, מדבקות בטיחות, מדבקות זוהרות, מדבקות עם פרפורציה, מדבקות עם נומראטור, מדבקות פרוצס, מדבקות בשטנץ צורני, ומדבקות פוליאסטר, מדבקות ביטחוניות, מדבקות כסף, מדבקות חלקות ומדבקות אחריות.

מדבקות תוצרת פאסון

אולי תאהב גם:

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

מדבקות בהזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית במדבקות איכות. מדבקות ויניל הם מדבקות העשויות מחומר שנקרא P.V.C. חומר זה מעניק

צרו עימנו קשר