מדבקות PVC

מדבקות פלסטיק ויניל לבן (PVC לבן או PVC צבעוני)

בחברת מדבקות איכות ניתן להזמין מדבקות פלסטיק ו – מדבקות ויניל בצבעים ובגדלים שונים ללא הגבלה. מדבקות פלסטיק ו – מדבקות ויניל יעילות במיוחד, ומותאמות להדבקה בתנאים חיצוניים, כגון: על חלונות, חלונות ראווה, הדבקה על כלי רכב, ולמעשה על כל משטח שתבקשו. מדבקות פלסטיק ו – מדבקות ויניל יעילות מאוד אף במתן פתרון עיצוב לחלונות ואף לקירות, במקום השימוש המורכב בהדבקת טפטים. ניתן להפיק מדבקות פלסטיק ו – מדבקות ויניל בגוונים וחומרים אופנתיים. השימוש במדבקה במקום טפט הוא פשוט ויעיל, אין צורך בבעל מקצוע בעת ההדבקה על הקיר, והמחיר משתלם. מדבקות פלסטיק ו – מדבקות ויניל ניתנות להסרה ללא חשש, וניתן לעצב את המדבקות כרצון הלקוח ובהתאם לצרכי השימוש. מותאמות בעיקר ליצרנים ויבואנים בענף הקוסמטיקה.

מדבקות שקופות פלסטיק ו – ויניל (PVC שקוף או שקוף צבעוני)

מדבקות איכות מציעה לכם ייצור חדשני של מדבקות שקופות. אנו מייצרים מדבקות שקופות המעוצבות היטב, כך שלא ניתן להבחין אלא בכתוב, כאילו היה מודפס ישירות על המשטח המיועד להדבקה. מדבקות שקופות מיוצרות לשימושים שונים. הן מיועדות גם להדבקה על חלונות, כך שהן עמידות לתנאי סביבה שונים, וכן ניתרות להסרה ללא כל חשש להשארת סימן. מדבקות שקופות מיועדות גם לשימוש על מוצרים שונים, כגון: בקבוקים ואריזות שונות, ועשויות מחומרים שונים המותאמים למטרת השימוש. ניתן להזמין מדבקות שקופות בגלילים ולנוחיות המשתמש, או בגיליונות (בנפרד). מדבקות שקופות מיוצרות בעיצוב חדשני ועשויות מהחומרים הטובים ביותר. ניתן להזמין מדבקות שקופות בגדלים שונים ובצורות מגוונות. וכמו כן ניתן להשיג את אותו חומר הגלם/המדבקה בצבע לבן.

מדבקות ויניל

אנא בדוק את אלטרנטיבות הפילם המגוונות והוזלות יותר, כגון פוליפרופילן או מדבקות מיילר (המונח הנכון הוא מדבקות פוליאסטר). מעל 80% מהמדבקות השקופות ומדבקות הפילם הלבנות מיוצרות ממשפחות פילם מסוג פוליפרופילן או פוליאולפין (פולי היברידי). יעלות ומגוון תצורות יחד עם הדבקה מותאמת ליישומים, החל ממיכלי שמפו, אוכל קפוא, כימיקלים לספא וכלה בסולמות, עשה את הבחירה בפילם כאשר אתה מעצב מדבקות ויניל מודפסות מותאמות אישית. גם הפוליפרופילן וגם הפוליאסטר יכולים לקבל גוון על מנת ליצור מדבקות ויניל עם גוונים מטאליים בהירים.

התקשר או צור קשר עם המקצוענים בתחום המדבקות בחברת מדבקות איכות בנוגע לדרישות מדבקות הפילם שלך.

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר