מוצרים ייחודיים של FASSON

מוצרים ייחודיים של Fasson

צור בידול של המוצר בעזרת המוצרים הייחודיים של Fasson. רבים מהמוצרים המוצעים שלנו פותחו עבור שווקים ספציפיים, והם מתאימים למדבקות בגלילים החכמות והנועזות ביותר שלנו, הכר את המוצרים הדיגיטאליים החדשים, יחד עם עניין הולך וגדל במוצרים המבוססים על חשיבה קדימה וידידותיים לסביבה.

עניין הולך וגובר באריזות ברות קיימא

אנו ב – מדבקות איכות עובדים רק עם מדבקות בגלילים של פאסון המייצרת החברה האמריקאית אייברי דניסון (Avery Dennison) אנו במדבקות איכות מאמינים בהשגת הצלחה עסקית ברת קיימא בעזרת פעילויות בעלות אחריות כלכלית, חברתית וסביבתית, העוזרות לבנות קהילות בריאות. עם דבק על גבי גומי שלא מסרטן וידידותי לסביבה ברשימתנו ישנה רשימת מלאי של המוצרים הידידותיים לסביבה. דע, כי אנו מחויבים לספק אפשרויות רגישות לסביבה היוצרות ערך גדול יותר, מניעות אפשרויות עסקיות רבות יותר, ומגינות על המשאבים החשובים ביותר שלנו עבור הדורות העתידיים של המשתמשים במדבקות בגלילים.

פורטפוליו היין ממשיך "להניב פירות"

הלקוחות מרוויחים יותר מוצרים – ושירות טוב יותר, ככל שאנו מרחיבים את ההיצע במדבקות בגלילים של פסון עם שירות איכותי ומהיר יותר. בעזרת מספר מרכזי הפצה, הלקוחות שלנו יכולים לקבל שירות מהיום למחר ברחבי הארץ עם שירות מהיר ונאמן בכל לפי ובהתאם לדרישות השונות.

פאסון מספקת לך את כל חומרי הגלם במדבקות בגלילים

לסיכום: אנו בית דפוס ותיק, העונה לכל דרישות הציבור והקהל בתחום המדבקות בגלילים. המספקת מוצר איכותי ללא פשרות עם חומרי הגלם מהטובים בעולם כגון חומר הגלם עמו אנו עובדים מתוצרת נייר פאסון. ועם הצבעים האיכותיים הנספגים בצורה מקסימאלית. ומניבים תוצאות מרהיבות! וכל זאת לפי ובהתאם לדרישת הלקוח.

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר