מוצרים ייחודיים של FASSON

מוצרים ייחודיים של Fasson

צור בידול של המוצר בעזרת המוצרים הייחודיים של Fasson. רבים מהמוצרים המוצעים שלנו פותחו עבור שווקים ספציפיים, והם מתאימים למדבקות בגלילים החכמות והנועזות ביותר שלנו, הכר את המוצרים הדיגיטאליים החדשים, יחד עם עניין הולך וגדל במוצרים המבוססים על חשיבה קדימה וידידותיים לסביבה.

עניין הולך וגובר באריזות ברות קיימא

אנו ב – מדבקות איכות עובדים רק עם מדבקות בגלילים של פאסון המייצרת החברה האמריקאית אייברי דניסון (Avery Dennison) אנו במדבקות איכות מאמינים בהשגת הצלחה עסקית ברת קיימא בעזרת פעילויות בעלות אחריות כלכלית, חברתית וסביבתית, העוזרות לבנות קהילות בריאות. עם דבק על גבי גומי שלא מסרטן וידידותי לסביבה ברשימתנו ישנה רשימת מלאי של המוצרים הידידותיים לסביבה. דע, כי אנו מחויבים לספק אפשרויות רגישות לסביבה היוצרות ערך גדול יותר, מניעות אפשרויות עסקיות רבות יותר, ומגינות על המשאבים החשובים ביותר שלנו עבור הדורות העתידיים של המשתמשים במדבקות בגלילים.

פורטפוליו היין ממשיך "להניב פירות"

הלקוחות מרוויחים יותר מוצרים – ושירות טוב יותר, ככל שאנו מרחיבים את ההיצע במדבקות בגלילים של פסון עם שירות איכותי ומהיר יותר. בעזרת מספר מרכזי הפצה, הלקוחות שלנו יכולים לקבל שירות מהיום למחר ברחבי הארץ עם שירות מהיר ונאמן בכל לפי ובהתאם לדרישות השונות.

פאסון מספקת לך את כל חומרי הגלם במדבקות בגלילים

לסיכום: אנו בית דפוס ותיק, העונה לכל דרישות הציבור והקהל בתחום המדבקות בגלילים. המספקת מוצר איכותי ללא פשרות עם חומרי הגלם מהטובים בעולם כגון חומר הגלם עמו אנו עובדים מתוצרת נייר פאסון. ועם הצבעים האיכותיים הנספגים בצורה מקסימאלית. ומניבים תוצאות מרהיבות! וכל זאת לפי ובהתאם לדרישת הלקוח.

אולי תאהב גם:

מדבקות

הדפסת מדבקות במרכז

הדפסת מדבקות במרכז כאשר מדברים על הדפסת מדבקות במרכז מדברים על מדבקות שיודעות להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר – מדבקות בצורות שונות, גדלים משתנים

מדבקות בהזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית

הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית הדפסת מדבקות על פי הזמנה אישית במדבקות איכות. מדבקות ויניל הם מדבקות העשויות מחומר שנקרא P.V.C. חומר זה מעניק

צרו עימנו קשר