שימושן של מדבקות PVC (מדבקות ויניל)

ויניל הוא חומר הנקרא גם PVC שממנו עשויות המדבקות הללו. מדבקות ויניל מיועדות לשימוש חיצוני ולרוב גם לשימוש זמני. הן מאופיינות ביכולת הדבקה חזקה מאוד, ועם זאת, הן רכות למגע וניתנות לקילוף ולהסרה בשלמותן ללא השארת עקבות, סימנים או שאריות דבק. זו הסיבה שבמגזר התעשייתי מעדיף להשתמש בהן בעיקר לצרכי סימון ולסימון זמני בפקט. למשל, אריזה זמנית טרם האריזה הקבועה והמורכבת יותר, סימון מוצרים על פי השלב בו הם נמצאים של הסרט הנע התעשייתי ועוד.

מדבקות PVC ויניל רכות למגע וקל מאוד להזיז אותן, להעתיק את מקומן למקום אחר, ובאופן כללי, על אף שהן מיועדות לסימון ולסימון זמני, הן יכולות להיות רב שימושיות הודות לשילוב בין דבק חזק מחד וקלות הסרה מאידך. במילים אחרות, ההפיכות בפעולת ההדבקה שלהן, ההפיכות בשימוש שלהן היא אחד היתרונות של מדבקות ויניל. רק בשביל להעמיד דברים על דיוקם, מדבקות נייר נוטות להיקרע בזמן ההסרה וגם אם הצלחתם להסירן בקלות, סביר להניח שבעת ההדבקה השנייה המדבקה בהחלט תיראה במדבקה ש"התעסקו" איתה: השוליים שלה יהיו מקומטים או קרועים, גוון הצבע שעל המדבקה לא יהיה אחיד ועלול אף להיות בעל מראה של "פיצוצים" או "סדקים"- בהתאם למשיכות המדבקה מהמשטח,. כמו כן, איכות הדבק תרד משמעותית, כך שהדבקה חוזרת, גם אם באותו מקום ממנו הוסרה המדבקה, תהיה פחות איכותית ובעלות כושר עמידות נמוך בהרבה. דברי מסוג זה אינם קורים במקרה של מדבקות ויניל.

מדבקות PVC ויניל

אולי תאהב גם:

תפקיד המדבקות בעיצוב אריזות

בעולם ההולך ומתפתח של עיצוב אריזות, מדבקות ממלאות תפקיד מרכזי שכן הן מספקות שכבה נוספת של תקשורת בין המוצר לצרכן. פוסט זה בבלוג מתעמק בחשיבותן

טכניקות חדשניות בייצור מדבקות

פוסט זה בבלוג חוקר טכניקות חדשניות בייצור מדבקות, תוך התעמקות כיצד הטכנולוגיה והיצירתיות מחוללות מהפכה בתעשייה זו. אנו דנים בשיטות חדשניות, חומרים ועתיד ייצור המדבקות.

מדבקות למיתוג ופרסום

גלה את כוחן של מדבקות ככלי יעיל למיתוג ופרסום, המסייע לעסקים להתבלט ולהעביר את המסר שלהם בצורה יצירתית ובלתי נשכחת. מדוע מדבקות הן כלי מיתוג

צרו עימנו קשר